فولکس واگن گلف ۲۰۲۰ – هاچ بک معروف با طراحی مدرن

36
0
اشتراک گذاری :
فولکس واگن گلف 2020

شرکت فولکس واگن اخیرا نسل جدید هاچ بک محبوب گلف را به عنوان مدل ۲۰۲۰ با طراحی متحول شده رونمایی کرد. ماشین جدید فولکس واگن خودرویی که از نوآوری های متنوعی برخوردار بوده و طراحی خیره کننده هم برای آن در نظر گرفته شده است. مشخص نیست این خودرو پایش به ایالات متحده باز می شود یا خیر اما نسخه های قدرتمند R و GTI به فروش خواهند رسید.

طراحی بیرونی گلف ۲۰۲۰ بسیار متحول شده بوده و شباهت کمی به نسل قبل دارد. تغییراتی که فولکس برای آن در نظر گرفت شامل تمامی بخش ها از جمله پیشرانه، طراحی و فناوری های روز می‌شود.

اگرچه گلف ۲۰۲۰ شباهت کمی به نسل قبل دارد اما چهره آشنایی را می توانیم در آن مشاهده کنیم. در نمای عقب چراغ ها باریک شده و شاهد استفاده از LED های زیبا و جذاب هستیم که نباید نسبت به آن بی تفاوت باشیم. در مجموع ۵ مدل هیبریدی گلف در راه است که ۲ مدل آن پلاگین هیبریدی محسوب می شود. همچنین پیشرانه بنزینی سه سیلندر درون خطی یا یک موتور دیزلی هم برای آن در نظر گرفته شد.

موتور ماشین چطور کار می کند؟

گلف ۲۰۲۰ با بیش از ده ها نوع پیکربندی فنی

مدل های هیبریدی بسیار کم مصرف و پاک هستند. مدل پلاگین هیبریدی نیز قدرت ۲۰۱ اسب بخاری را می تواند تولید کند و توانمند است. شرکت فولکس سعی داشته ویژگی های قابل توجهی را در این محصول به کار گیرد. نه تنها طراحی خیره کننده است و نسبت به نسل قبل پیشرفت فوق العاده ای داشته، بلکه پیشرانه های متنوعی هم در نظر گرفته شده که افراد هنگام خرید می توانند مدل موردنظر را خریداری کنند.

فولکس واگن در طراحی و کیفیت ساخت سابقه درخشانی داشته و همین امر موجب شد تا شاهد محصولات جوان پسند و نوآورانه ای را در خط تولید فولکس شاهد باشیم. فولکس واگن گلف ۲۰۲۰ که به عنوان نسل هشتم هاچ بک خانواده گلف بوده با تغییرات جذابی همراه شده که بدون شک طرفداران را شاد می سازد. گلف ۲۰۲۰ از طراحی ظریف برخوردار است و می تواند نظر مخاطب را جلب کند. از ظاهر این خودرو برمی آید که برند آلمانی سعی کرده به فناوری‌های برجسته روی این مدل توجه داشته باشد و نباید آن را خودرویی بی کیفیت و نامطلوب دانست.

طراحی داخلی گلف 2020

سابقه بزرگ فولکس واگن در تولید خودرو اثبات کرده که در هر نسل جدید فناوری های متنوع و قابل توجهی روی اتومبیل های این شرکت و از جمله گلف ۲۰۲۰ تعبیه شده که سرنشینان را راضی نگه می‌دارد. گلف ۲۰۲۰ بزودی نسخه های GTI و R آن هم از راه خواهد رسید که با پیشرانه های قدرتمندتر راهی بازار می شوند.

در بحث طراحی نیز انتظار داریم چهره جسورانه و تریم اسپرتی به خود بگیرند. در کابین داخلی صفحه نمایش های بزرگ دیجیتالی وجود دارد که ما را به یاد یک خودرو کانسپت می اندازد. قابلیت شارژ بی‌سیم، سیستم سرگرمی اختصاصی فولکس با پشتیبانی از اندروید اتو و اپل کارپلی، نورپردازی داخلی و برخی دیگر اشاره کرد. همچنین مجموعه ای از فناوری های ایمنی رایج خودروهای فولکس هم در این مدل تعبیه شد.

شایان ذکر بوده که اگر از گوشی هوشمند سامسونگ برخوردار باشید می توانید با کمک اپ مخصوص  گلف ۲۰۲۰ را با تلفن هوشمند خود قفل کرده و روشن کنید. ویژگی های متنوع در گلف ۲۰۲۰ تعبیه شده و برای کسب اطلاعات تکمیلی آن بهتر است به وب سایت فولکس واگن مراجعه کنید. عرضه این مدل از ابتدا سال ۲۰۲۰ آغاز خواهد شد و جزئیات قیمت نیز در همان زمان توسط این شرکت آلمانی اعلام می شود.

شایان ذکر بوده که مدل های قدرتمند و اسپرت GTI و R نیز احتمالا در اوایل سال ۲۰۲۰ و طی نمایشگاه ژنو ماه مارس رونمایی شوند. به هر حال جهت کسب اطلاعات بیشتر بهتر به وب سایت شرکت سازنده رجوعی داشته باشید.

منبع: Cnet.com

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید

*

code