تلویزیون سامسونگ برای مشاهده بهتر محتوای موبایل

242
0
اشتراک گذاری :
تلویزیون سامسونگ

به گزارش Techspot، شرکت سامسونگ به تازگی از مجموعه تلویزیون های عجیبی رونمایی کرده که در حقیقت برای تماشا بهتر محتوا موبایل همچون اینستاگرام طراحی شده است. با توجه به توجه روزافزون افراد به فضای مجازی، شرکت های تولیدکننده دستگاه های دیجیتالی سعی بر این دارند، محصولات مرتبط بیشتری در این حوزه معرفی و عرضه کنند. با گامامگ همراه باشید.

در این بین شرکت سامسونگ از چند مدل تلویزیون هوشمند جدیدی رونمایی کرده که با قابلیت چرخش آنها می توانید، این سری را برای تماشا بهتر محتوا موبایل نیز به کار گیرید. این تلویزیون های جدید سامسونگ به عنوان Sero، Serif و Frame شناخته می شوند که متفاوت از تلویزیون های هوشمند تاکنون عرضه شده، کمپانی موردبحث به شمار می روند. تلویزیون هایی که طرحی جالب برای آنها در نظر گرفته شده و توجه هر فردی را به خود جلب می کنند. Sero یک تلویزیون ۴۳ اینچی کوانتوم دات است که در کنار دو مدل سریف و فریم معرفی شد.

تلویزیون سامسونگ

البته دو مدل  Serif و Frame از پنل QLED  بهره می گیرند و کوانتوم دات نیستند. در تلویزیون Sero سامسونگ افراد در بحث تماشا محتوای برنامه هایی چون Snapchat, Instagram Stories وTikTok بسیار راحت خواهند بود. بنابراین سامسونگ با هدف ارائه یک محصول عجیب در میان تلویزیون های هوشمند تولیدی معمول، سعی در جلب توجه کاربران موبایل دارد. شایان ذکر است که سرو قادر است به صورت عمودی قرار گیرد و این همان حالتیست که عمده تلفن های هوشمند قرار می گیرند.

سامسونگ افزود، تلویزیون عمودی تجربه سرچ اینترنتی را مهیج می سازد و نقش یک گوشی هوشمند غول پیکر را به خوبی ایفا خواهد کرد. هان جونگ هی مدیر بخش نمایشگر سامسونگ اظهار داشت:

“سامسونگ در معرفی نمایشگرهایی که سلیقه شخصی مشتریان را هدف قرار می دهد، ادامه خواهد داد.”  به گفته سامسونگ چنین تلویزیون های هوشمندی برای مرور وب تجربه لذت بخشی هستند و کاربری شبکه های اجتماعی را جالب می سازند.

تلویزیون سامسونگ

در سایر مشخصات سرو باید به اسپیکر ۶۰ واتی داخلی، کانال صوتی ۴٫۱ اینچی، میکروفون، دستیار هوشمند دیجیتالی بیکسبی، وضوح ۴کی اشاره کرد. سرو همانند Frame در حالت استندبای به نمایش اطلاعاتی چون ساعت، تقویم و آب و هوا می پردازد. Sero در ماه آینده با قیمت ۱٫۹ میلیون وون معادل ۱۶۰۰ دلار عرضه می شود. تاریخ انتشار جهانی این تلویزیون هوشمند نامشخص باقی مانده است و باید منتظر ماند.

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید

*

code