آموزش تبدیل تصویر به اکسل در گوشی های هوشمند

19
0
اشتراک گذاری :
تبدیل تصویر به اکسل در گوشی هوشمند

از صفحه کلید خود فاصله بگیرید و تلفن هوشمند خود را بردارید. مایکروسافت ابزاری برای تلفن های اندروید و آیفون درنظر گرفته گه می تواند کلمات و اعداد یک جدول کاغذی را در یک صفحه به یک شیت مایکروسافت اکسل در عرض دو ثانیه تبدیل کند. با استفاده از ابزار Excel Data from Picture ، می توانید عکسی از داده ها را در ردیف ها و ستون ها روی یک کاغذ بچسبانید، سپس برنامه گوشی هوشمند شما به طور خودکار تصویر را به داده های جدول قابل ویرایش تبدیل می کند.

ابزار تبدیل تصویر به صفحه اکسل، تصویر را برای پردازش و تبدیل کلمات و اعداد به جدول به موتور شناسایی آنلاین تصویر اکسل می فرستد. و می تواند تقریباً دوهزار زبان را تبدیل کند. در هنگام ورود داده، اکسل به شما این امکان را می دهد که قبل از تبدیل هر چیزی را اصلاح کنید.

اکسل برای اندروید و آیفون بخشی از مجموعه برنامه های Office مایکروسافت برای دستگاه های تلفن همراه است که شامل Word و PowerPoint هم می باشد. نسخه رایگان برنامه قابلیت ویرایش و ایجاد اسناد را ارائه خواهد کرد.

برای تبدیل عکس های گوشی هوشمند به داده های جدول Excel:

تبدیل عکس به اکسل در گوشی

۱٫ در برنامه اکسل، برای ایجاد یک پرونده جدید، به روی دکمه New در بالای برنامه ضربه بزنید. می توانید انتخاب کنید که یک دفتر کار خالی ایجاد کنید یا از یکی از قالب های موجود در برنامه استفاده کنید.

۲٫ در پایین برنامه، روی دکمه Data from Picture را انتخاب کنید. اگر این اولین بار است که از این ابزار استفاده می کنید، به برنامه Microsoft اجازه دهید تا با استفاده از سرویس آنلاین مایکروسافت به تصاویر دسترسی داشته و به داده تبدیل کند.

۳٫ مستطیل قرمز را در اطراف داده هایی که می خواهید ضبط کنید قرار دهید و سپس روی دکمه round Capture بزنید. باتوجه به جزئیات تصویر برنامه ممکن است بعضی مواقع تمامی بخش های داده را درست تشخیص ندهد و نیاز باشد دوباره عکس گرفته و مراحل را طی کنید.

۴٫ اگر از عکس ثبت شده راضی هستید ، برای تبدیل داده روی دکمه قرمز رنگ ضربه بزنید. اگر اینگونه نیستید ، روی X ضربه بزنید و دوباره شروع کنید.

۵٫ در پیش نمایش داده های گرفته شده ، روی یک سلول برجسته قرمز ضربه بزنید و سپس روی ویرایش ضربه بزنید تا اطلاعات از دست رفته را وارد کنید. بعد از هر تغییر گزینه Done را بزنید تا تغییرات اعمال شود. همچنین می توانید بر روی سلول های هایلایت نشده ضربه بزنید تا اصلاحات یا تغییرات ایجاد شود.

۶٫ هنگامی که داده ها آماده شد، روی قرار گزینه Insert در بالای صفحه بزنید تا داده ها را در دفتر کار خود قرار دهید. تمام.

 

 

منبع: CNET.com

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید

*

code