آموزش بروزرسانی گوشی هوآوی به اندروید ۹ یا پای

214
0
اشتراک گذاری :
بروزرسانی گوشی به اندروید 9

اگر شما دارنده گوشی هوآوی هستید شاید در بروزرسانی گوشی هوآوی به اندروید ۹ دچار مشکل شده اید. شرکت هوآوی در تولید تلفن هوشمند یکی از برندهای بزرگ صنعت شناخته شده و حتی گاهی آن را رقیب جدی سامسونگ به عنوان برترین تولیدکننده تلفن هوشمند می شناسند. در این بین طی رویداد IFA 2018 بود که این برند چینی رابط کاربری EMUI 9.0 که براساس سیستم عامل اندروید ۹٫۰ پای گوگل توسعه یافته، معرفی کرد. هوآوی در EMUI 9.0 سعی کرده تجربه کاربری بهتری نسبت به نسخه های قبلی به وجود آورد. از این رو شاهد رابط کاربری غنی و تجربه بصری جذاب تر از نسخه های قبل خواهید بود. بیشتر صاحبان گوشی های هوشمند هوآوی در انتظار دریافت رابط کاربری EMUI جدید هستند که با اندروید ۹٫۰ پای هم همراست. همچنین در کنار سیستم عامل بهبودیافته، اگر فاقد برنامه HiCare هستید، کافیست سری به فروشگاه دیجیتالی گوگل پلی بزنید و آن را روی گوشی هوشمند خود نصب کنید

در این مطلب قصد داریم شما را با نحوه بروزرسانی گوشی هوآوی به اندروید ۹ پای/رابط کاربری EMUI 9.0 آشنا کنیم، با گامامگ همراه باشید:

برای بروزرسانی گوشی هوآوی به اندروید ۹ چه باید کرد؟

برنامه HiCare app را باز کنید و مطابق تصویر زیر عمل نمایید. کافیست فرآیند زیر را دنبال کنید تا بتوانید به سادگی این عملیات را انجام دهید.

Log in > Select country/region > Agree to the User Agreement and Privacy Notice > Update > Request update > Apply > Checking for new system update > Download and install

نکته: پرسشی در این میان به وجود می آید که کدام دیوایس در چه منطقه ای اندروید ۹٫۰ یا رابط کاربری جدید EMUI 9.0 هوآوی را دریافت می کند. برای دریافت پاسخ پرسش کافیست به تصویر زیر مراجعه کنید.

بروزرسانی به اندروید 9

به صورت معمولی سیستم عامل یا رابط کاربری Android 9.0/EMUI 9.0  را می توان در ظرف دو ساعت دانلود کرد. اما به دلیل حجم بالا متقاضیان این مدت زمان کمی بیشتر خواهد شد و با تاخیری همراه است. بنابراین تنها باید انتظار پیشه کنید تا فرآیند دانلود سیستم عامل انجام گیرد.

 

اگر با گذشت یک هفته همچنان بروزرسانی را دریافت نکردید، بهتر است مراحل زیر سپری شود:

Settings>System >About phone > Build number

بروزرسانی به اندروید 9

روش دیگری هم وجود دارد و آن مراجعه به بخش تنظیمات و انجام دستورالعمل زیر است:

Settings ->System ->System update 

همچنین می توانید با بررسی اپ HiCare به سرعت بروزرسانی را دریافت کنید.

شما همچنان منتظر دریافت نسخه جدید هستید؟

۱- یک سیم کارت محلی در دستگاه شما قرار دارد.

۲-استفاده از شبکه محلی.

۳- سپری کردن مراحل Settings -> Apps -> Updater -> Storage -> Clear data

پس از انجام مراحل فوق همچنان با مشکلی رو به رو بودید، بهتر از شماره IMEI یا build برای پشتیبانی دستگاه خود یعنی شرکت هوآوی ارسال کرده و موضوع را پیگیری می کنند. آنها بسته بروزرسانی را در اسرع وقت برای شما ارسال می کنند.

 

منبع: huaweicentral.com

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید

*

code