بررسی بازی فیفا ۲۰ – گرافیک بهبودیافته

اشتراک گذاری :
فیفا 20
  • پلتفرم ها: PS4، PC، Xbox One و نینتندو سوییچ
  • سبک: شبیه ساز فوتبال
  • توسعه دهنده: EA
  • تاریخ انتشار: دردسترس

تنها چند هفته از انتشار بازی فیفا ۲۰ می گذرد و شرکت EA Sports باری دیگر یک نسخه تکراری از FiFA را ارائه داد. البته همانطور که باید انتظار داشت، این بازی تکرار گیم پلی نیست، بلکه شرکت سازنده با افزودن حالت جدید سعی در بروزرسانی بازی دارد. حالت های هیجان انگیز که تجربه بازی لذت بخشی را به دنبال خواهد داشت.

Volta در فیفا ۲۰ جایگزین حالت داستانی نسخه قبل شده که به عنوان The Journey شناخته می شد. اگر تاکنون سری بازیهای FIFA Street را تجربه کرده باشید، Volta در حقیقت همان FIFA Street با گرافیک پویا و گیم پلی کامل تر است. در این بخش آیتم های مختلفی وجود دارد که پس از گذر مرحله آموزشی می توانید وارد فاز مسابقات اصلی شوید. مسابقات ۳v3 در پارکینگ های طبقاتی توکیو تجربه گیم پلی جذابی را به دنبال خواهد داشت.

گیم پلی فیفا 20

به طور کلی گیم پلی فیفا ۲۰ ارزشمند است و در بخش Volta نیز می توان بسیار سرگرم شد. ممکن است باید ترفندهایی را برای موفقیت به کار گیرید و یادگیری آن چندان آسان نیست، اما با تمرین می‌توانید بر حریف غلبه کنید. شرکت EA در بخش Volta چند حالت مختلف به کار گرفت که از جمله باید به مسابقه kick-off استایل اشاره کرد. در این حالت می توانید عملکرد نمایشی داشته و مهارت خود را به اجرا بگذارید. این حالت بسیار سرگرم کننده است و جذاب به نظر می رسد.

با کسب مهارت شما می توانید از بازیکنان حرفه ای تری استفاده کنید. سرگرمی بخش ولتا در حدی بالاست که مایلید بیشتر در این بخش حضور داشته باشید. EA خوشبختانه تنوع بالایی در گیم پلی فیفا ۲۰ حاصل کرده که لذت بخش است. صحنه های افتتاحیه و انتهایی مسابقات معمولی فیفا ۲۰ شباهتی به فیفا ۱۹ دارد. گویی توسعه دهندگان بازی بیشتر وقت خود را در بخش Volta گذاشتند.

در فیفا ۲۰ توپ سبک احساس می شود و گیم پلی چندان سنگین نیست. همین امر راحتی را به دنبال داشته و می توانید با لذت بیشتری مسابقات را پیش ببرید. بخش سفارشی سازی بسیار عمیق است و نسبت به نسخه قبل بهبودی خوبی پیدا کرد. در بسیاری از بخش ها فیفا ۲۰ همان فیفا ۱۹ است که چند آیتم جدید گرفته و گرافیک بهبودیافته پیدا کرده است.

اگر مایل نیستید حالت ولتا را تجربه کنید، حالت های Ultimate Team یا Career هم وجود دارد که تجربه آنها هم جذاب است. حالت Career سالهاست که در سری بازیهای FIFA تجربه می کنیم اما حالت اول کمی جدیدتر بوده و دستخوش تغییری قرار گرفته است.

حالت Career Mode فیفا ۲۰ عالی است و شما با باشگاه های بزرگ و معتبر رو به رو می شوید که خلا آن در سری PES به شدت احساس می شود. شما می توانید یک تورنومنت را سپری کنید تا به مسابقات اصلی برسید. ساعت ها تجربه فیفا ۲۰ سرگرم کننده بوده و شما را از جریان گیم پلی خسته نمی کند.

حالت Career Mode فیفا ۲۰ بیشتر روی روحیه تیم تمرکز می کند. به بخش مدیریت رفته و سفارشی سازی عمیق داشته باشید. یکی از قسمت های جالب اینجاست که پس از مصاحبه روحیه اعضای تیم واقع گرایانه بوده و در صورت هشدار سرمربی، تیم نیز روحیه ناراحت کننده ای به خود می گیرد. به طور کلی EA سعی داشته تا گیم پلی واقع گرایانه را به این نسخه بی افزاید.

 

فوتبال خیابانی در فیفا 20

نتیجه گیری

FIFA 20 همچنان یک بازی جذاب و شدیدا سرگرم کننده است. همچنین بسیار اعتیادآور بوده و ممکن است ساعت ها مشغول آن شوید. علاوه بر بخش Volta که بخش فوق العاده جذابی بوده، باید به آیتم و حالت های مختلف و متنوع آن نیز اشاره کنیم.

به طور کلی فیفا ۲۰ همان فیفا ۱۹ بوده که با تغییرات اعمال شده به یک بازی کاملی تبدیل شده است که تجربه آن می تواند رضایت مخاطب را جلب کند.

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید

*

code