بررسی بازی PES 2020 – کونامی در حال پیشرفت

اشتراک گذاری :
بررسی بازی PES 2020

ویژگی های کلیدی

  • پلتفرم ها: PS4، PC، Xbox One
  • سبک: شبیه ساز فوتبال
  • توسعه دهنده: Konami
  • تاریخ انتشار: دردسترس

یک سال دیگر گذشت و نسخه جدید سری بازیهای PES شرکت کونامی با نام PES 2020 منتشر شد. عنوانی که طرفداران بسیاری دارد و تاکنون توانسته موفق عمل کند. البته این سری رقیب جدی سری بازیهای FIFA محسوب شده و همین امر موجب گشته تا کونامی حساسیت بیشتری در توسعه بازی به خرج دهد. با گامامگ همراه باشید.

در بازی PES 2020 بهبودیهای قابل توجهی را مشاهده کردیم که این نسخه را ارزشمند و جذاب ساخته است. رابط کاربری PES 2020 به مراتب بهتر از قبل شده و بازیکنان می توانند تجربه جذابی داشته باشند. پیشرفت در باقی موارد هم به خوبی قابل مشاهده است که از جمله باید به زاویه دید دوربین، گرافیک محیط و سیستم صدا اشاره کرد.

پیشرفت خوب نسبت به نسخه قبل

گرافیک بازی PES 2020

این نسخه بسیار عالی است و به نظر می رسد کونامی توانسته به بهبود گیم پلی و ساختار بازی نسبت به قبل بپردازد. هر سال در بحث گرافیک این نسخه پیشرفت های خوبی داشته و می توان به واسطه آن کونامی را تحسین کرد. هنگامی که بازی آغاز می شود، واقعا تصور می کنید وارد یک زمین فوتبال شدید و در مقایسه با نسخه قبل احساس لذت بیشتری کسب می شود. بخصوص اگر از طرفداران بازیهای کامپیوتری باشید.

در این نسخه بازیکنان با یک اشتباه ممکن است به شکست نزدیک شوند و نباید مرتکب اشتباهی گردند. ویژگی های شبیه سازی در این نسخه بسیار بهبودیافته و باگ های کمتری مشاهده کردیم که این یک نقطه عطف است. به نظر می رسد که خطا ضربات چندان به چشم نیامده و نباید ایراد بزرگی محسوب کرد. کونامی در این نسخه ایده جدیدی را برای کنترل بهتر توپ در نظر گرفته که سیستم “Finesse Dribbling”  شناخته می شود و بسیار کاربردیست. یک گام بزرگ نسبت به قبل که برای بازیکنان می تواند جذاب باشد.

گیم پلی بازی PES 2020

طراحی گرافیکی بازیکنان بسیار بهبود داشته و نسبت به قبل از اشکال بهتری برخوردار هستند. دوربین حرکت بی نقصی در طی زمین دارد و مکثی مشاهده نمی شود. حالت های جدیدی برای بازیکنان PES 2020 در نظر گرفته شده تا بتوانند عملکرد خوبی داشته باشند. هر بازی باید از گیم پلی لذت بخش و بهینه ای برخوردار باشد که به لطف اصلاحات کونامی روی نسخه جدید PES چنین مواردی را می‌توان مشاهده کرد.

سیستم دریبل جذابت تر

دریبل در بازی PES 2020

کونامی اگرچه در سال های اخیر نتوانست حق خود را درباره سری بازیهای شبیه ساز PES به خوبی ادا کند اما در نسخه اخیر یعنی PES 2020 تمام تلاش خود را نمود تا عنوان کاملی ارائه دهد. بازی که بدون شک می تواند در برابر FIFA 2020 گیم پلی خوبی داشته و رضایت بازیکنان را جلب کند. مدت زمان طولانی بود که دریبل های درون بازی چندان جذاب به نظر نمی رسید و نقصی داشت اما در این نسخه دریبل ها حالت منظمی به خود گرفته و با کمی خلاقیت می توان ضربه را به گل تبدیل کند.

این همان چیزی است که به لطف کونامی میسر شده است. هر چه از عمر فرنچایز شبیه ساز PES می گذرد، شاهد بلوغ گیم پلی هستیم و باید لذت برد. کونامی در نسخه جدید بهبودیهای بسیاری حاصل کرده که به خوبی می تواند رضایت بازیکنان را جلب کرده و آنها نیز با یک بازی جذاب و هیجان انگیز رو به رو شوند.

نتیجه گیری

بدون شک اگر به دنبال یک بازی فوتبال معنادار و لذت بخش هستید، PES 2020 همان عنوانی است که می توانید تجربه کنید و در نوع خود بی نظیر است. تفاوتی ندارد که حالت آفلاین باشید یا آنلاین در هر دو صورت کامل است.

 

منبع: Trustedreview

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید

*

code