کتری due cafare بلافاصله آب را جوش می آورد

318
0
اشتراک گذاری :

هرچند کتری های برقی، دستگاه های چای ساز و قهوه ساز رونده آماده سازی یک نوشیدنی داغ را سریعتر کرده اند، اما همچنان برای آماده شدن آب جوش باید مدتی منتظر بمانید. شرکت heatwork در طی نمایشگاه CES 2019، از کتری هوشمندی رونمایی کرده است که بلافاصله آب را بجوش می آورد. این دستگاه ظرفیت چهار لیوان آب را دارد و حتی به کاربران این امکان را می دهد تا دمای آب خود را تنظیم و مشخص کنند. با گامامگ همراه باشید.

کتری های المنتی

کتری های برقی سنتی معمولاً با المنت کار می کنند، به طوریکه با وصل شدن جریان برق به المنت تعبیه شده در کف محفظه، المت داغ شده و صفحه ی کف را گرم کرده تا آب درون محفظه بجوش بیاید و بعد از جوشیدن آب با یک ترموستات جریان برق از المت قطع شود. گرم شدن المنت و خنک شدن آن خودش فرآیندی است که اندکی زمان می برد.

تکنولوژی حرارت‌دهی اهمیک

اما کتری duo cafare از فرآیندی متفاوت برای گرم کردن بلافاصله آب بهرهمند می باشد. این دستگاه بصورت مستقیم مولکول های آب را برانگیخته کرده و باعث جنبش مولکول ها خواهد شد، در نتیجه ی حرکت سریع مولکول ها انرژی جنبشی به حرارت تبدیل شده و آب بجوش می آید. برق این دستگاه توسط یک باتری تأمین می شود که امکان حمل آزادانه این دستگاه را به کاربران خواهد داد.

 

منبع: digitaltrends

 

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید